· Czwartek, 22 Październik 2020 ·

Strona główna

::: STATYSTYKA :::

Oficjalny wykaz stopni dan Polskiej Organizacji Kyokushinkai

(wg stanu na dzień 1 września 2020)


LP.   NAZWISKO i IMIĘ  OŚRODEK  STOPIEŃ  DATA  UWAGI
 1.   Drewniak Andrzej  Kraków  9 dan  2017  
 2.   Dubiel Krzysztof  Gubin  5 dan  2014  Krakow
 3.   Guzik Mirosław  Radom  5 dan  2019  Krakow
 4.   Kiper Ryszard  Nowa Dęba  5 dan  2014  Dania
 5.   Kłujszo Andrzej  Koszalin  5 dan  2020  Krakow 
 6.   Kopciowski Robert  Kraków  5 dan  2016  Kraków
 7.   Krawontka Andrzej  Nowy Sącz  5 dan  2010  Gorzów
 8.   Świątkowski Bogdan  Kraków  5 dan  2018  Kraków
 9.   Manecki Andrzej  Siemianowice  5 dan  2011  Chiba
 10.   Niedżwiedż Zdzisław  Gdynia  5 dan  2013  Krakow
 11.   Orzechowski Henryk  Sanok  5 dan  2014  Kraków
 12.   Piórkowski Janusz  Jastrzębie Zdrój  5 dan  2016  Kraków
 13.   Rój Włodzimierz  Gorzów  5 dan  2007  Mitsumine
 14.   Sokołowski Maciej  Łódz  5 dan  2020  Krakow
 15.   Stolarczyk Witold  Ząbkowice Śl.  5 dan  2012  Krakow
 16.   Sypień Agnieszka  Wrocław  5 dan  2019  Tokio
 17.   Wajgelt Robert  Sieradz  5 dan  2015  Krakow
 18.   Woźniak Roman  Krosno  5 dan  2011  Chiba
 19.   Bachowski Tomasz  Jaworzno  4 dan  2016  Krakow
 20.   Bartnicki Tomasz  Mińsk Mazowiecki  4 dan  2016  Kraków
 21.   Bolanowski Boguław  Wołów  4 dan  2016  Kraków
 22.   Dzierwa Adam  Chorzów  4 dan  2013  Lublin
 23.   Fiedko Marek  Tarnobrzeg  4 dan  2016  Kraków
 24.   Głuchowski Zbigniew  Stalowa Wola  4 dan  2010  Papendal
 25.   Guździk Zbigniew  Zawiercie  4 dan  2012  Papendal
 26.   Hurka Wojciech  Szczecinek  4 dan  2015  Kraków
 27.   Kaszycki Zbigniew  Myszków  4 dan  2015  Lublin
 28.   Konieczko Janusz  Hamburg  4 dan  2015  Kraków
 29.   Kopczyk-Śmig Barbara  Lądek Zdrój  4 dan  2013  Krakow
 30.   Król Sławomir  Kraków  4 dan  2013  Krakow 
 31.   Madej Eliasz  Zielona Góra  4 dan  2014  Krakow
 32.   Marszałek Maciej  Gliwice  4 dan  2014  Lublin
 33.   Mazurek Radosław  Grajewo  4 dan  2017  Kraków
 34.   Moczydłowski Piotr  Warszawa  4 dan  2019  Lublin
 35.   Olszewski Paweł  Lipno  4 dan  2013  Kraków
 36.   Rudawski Sławomir  Bukowno  4 dan  2013  Kraków
 37.   Samsel Stanisław  Słupsk  4 dan  2016  Kraków 
 38.   Sokół Marian  Rzeszów  4 dan  2016  Kraków
 39.   Sroka Artur  Dabrowa G.  4 dan  2012  Krakow
 40.   Sujka Paweł  Świnoujście  4 dan  2020  Kraków
 41.   Sukiennik Arkadiusz  Limanowa  4 dan  2017  Kraków
 42.   Sypień Sylwester  Wrocław  4 dan  2017  Lublin
 43.   Szuber Ryszard  Wrocław  4 dan  2015  Kraków
 44.   Banasiak Cezary  Mielno  3 dan  2014  Krakow
 45.   Burzyński Jarosław  Radom  3 dan  1987  Kraków - zmarł
 46.   Dąbrowicz Ireneusz  Nowa Sól  3 dan  2013  Kraków
 47.   Dróżdż Michał  Jastrzębie Zdrój  3 dan  2019  Kraków
 48.   Drewniak Aldona  Kraków  3 dan  2020  Kraków
 49.   Falko Paweł  Koszalin  3 dan  2018  Kraków
 50.   Górka Zbigniew  Częstochowa  3 dan  2012  Kraków
 51.   Godlewski Michał  Sokołów Podlaski  3 dan  2020  Krakow 
 52.   Hornik Robert  Busko Zdrój  3 dan  2010  Krakow 
 53.   Janikowski Adam  Chojnice  3 dan  2016  Kraków
 54.   Kaganek Andrzej  Skawina  3 dan  2015  Krakow 
 55.   Kalamarski Janusz  Grudziądz  3 dan  2019  Lublin
 56.   Kieres Sławomir  Bukowno  3 dan  2020  Kraków
 57.   Klimkiewicz Stanisław  Gorlice  3 dan  2010  Kraków
 58.   Kopciowski Krzysztof  Wieliczka  3 dan  2019  Kraków
 59.   Korczyński Karol  Drawsko Pomorskie  3 dan  2016  Kraków
 60.   Kozieł Seweryn  Jastrzębie Zdrój  3 dan  2019  Krakow
 61.   Krawontka Łukasz  Nowy Sącz  3 dan  2018  Kraków
 62.   Kudyk Dariusz  Żory  3 dan  2019  Krakow
 63.   Kułakowski Marcin  Siechnice  3 dan  2014  Kraków
 64.   Leśniewski Waldemar  Nowa Sól  3 dan  2017  Krakow
 65.   Łomako Dariusz  Koszalin  3 dan  2015  Kraków
 66.   Łukaszewski Roman  Krasnystaw  3 dan  2010  Kraków
 67.   Madej Tomasz  Zielona Góra  3 dan  2019  Krakow
 68.   Makara Jerzy  Przemyśl  3 dan  2020  Kraków
 69.   Makara Ryszard  Przemyśl  3 dan  2010  Papendal
 70.   Marmuszewski Andrzej  Stary Sącz  3 dan  2012  Kraków
 71.   Matyka Waldemar  Augustów  3 dan  2010  Krakow 
 72.   Mikułka Arkadiusz  Wodzisław Śląski  3 dan  2011  Kraków
 73.   Paliński Zbigniew  Rybnik  3 dan  2014  Kraków
 74.   Pawłowicz Wojciech  Złocieniec  3 dan  2015  Kraków
 75.   Popiołek Grzegorz  Zakopane  3 dan  2017  Lublin
 76.   Preis Jarosław  Gdańsk  3 dan  2015  Krakow
 77.   Remus Jarosław  Bydgoszcz  3 dan  2010  Krakow 
 78.   Sarga Jan  Kraków  3 dan  2020  Krakow 
 79.   Szeffner Krzysztof  Nowy Tomyśl  3 dan  2016  Lublin
 80.   Szulc Sandra  Leszno  3 dan  2020  Kraków
 81.   Tomaszewicz Paweł  Koszalin  3 dan  2019  Krakow
 82.   Tylka Andrzej  Drawsko Pomorskie  3 dan  2018  Kraków
 83.   Urbański Marek  Sieradz  3 dan  2016  Kraków
 84.   Wachowski Grzegorz  Racibórz  3 dan  2011  Kraków 
 85.   Wójcicki Maciej  Mińsk Mazowiecki  3 dan  2016  Kraków
 86.   Wdowiarek Artur  Ustka  3 dan  2010  Gorzow 
 87.   Werner Michał  Kraków  3 dan  2019  Kraków
 88.   Wieczorek Mariusz  Koszalin  3 dan  2018  Kraków
 89.   Wilk Roman  Kraków  3 dan  2020  Krakow 
 90.   Wiszyński Waldemar  Krakow  3 dan  2020  Krakow 
 91.   Wojtkowiak Mariusz  Jarocin  3 dan  2010  Kraków
 92.   Wróbel Janusz  Warszawa  3 dan  2010  Kraków
 93.   Zurzycki Witold  Kraków  3 dan  2020  Krakow 
 94.   Bazylewicz Michal  Zielona Góra  2 dan  2019  Kraków
 95.   Bączyk Michał  Koszalin  2 dan  2020  Kraków
 96.   Bereza Dorota  Wołów  2 dan  2020  Krakow
 97.   Bielecki Aleksander  Strzelce Opolskie  2 dan  2001  Krakow 
 98.   Borzyszkowski Leszek  Gdynia  2 dan  2020  Krakow
 99.   Byczek Ryszard  Gliwice  2 dan  1987  Krakow 
 100.   Czaban Anna  Niebieszczany  2 dan  2019  Kraków
 101.   Czaban Janusz  Niebieszczany  2 dan  2015  Kraków
 102.   Czura Zdzisław  Kraków  2 dan  2011  Kraków
 103.   Dakowicz Rafał  Bielsk Podl.  2 dan  1999  Krakow 
 104.   Dąbrowski Robert  Jastrzębie Zdrój  2 dan  2018  Kraków
 105.   Doktor Wiesław  Haidelberg  2 dan  2015  Kraków - zmarł
 106.   Dorosz Leszek  Radom  2 dan  2015  Kraków
 107.   Duda Waldemar  Kraków  2 dan  2005  Krakow 
 108.   Dudziak Jerzy  Koszalin  2 dan  2018  Kraków
 109.   Dylewska Monika  Lądek Zdrój  2 dan  2018  Krakow
 110.   Erdmańczyk Andrzej  Chojnice  2 dan  2018  Krakow
 111.   Filus Krzysztof  Bukowno  2 dan  2015  Krakow
 112.   Fruba Jarosław  Minsk Mazowiecki  2 dan  2012  Kraków
 113.   Gawełczyk Michał  Pawłowice  2 dan  2019  Kraków
 114.   Gądek Piotr  Zielona Góra  2 dan  2015  Krakow
 115.   Guzik Łukasz  Radom  2 dan  2015  Kraków
 116.   Hrynowiecki Dariusz  Szczytno  2 dan  2002  Krakow 
 117.   Jakubowski Michał  Sieradz  2 dan  2019  Kraków
 118.   Janczak Piotr  Czerwionka  2 dan  2018  Kraków
 119.   Janicka Marta  Bukowno  2 dan  2020  kraków
 120.   Jęcek Dariusz  Tymień  2 dan  2019  Krakow
 121.   Kasińska Dorota  Myszków  2 dan  2014  Kraków
 122.   Kawa Roman  Kraków  2 dan  1999  Krakow 
 123.   Kogut Janusz  Chojnice  2 dan  2014  Krakow
 124.   Konsek Marek  Rybnik  2 dan  2020  Krakow
 125.   Kopciowski Konrad  Wieliczka  2 dan  2020  Kraków
 126.   Kos Piotr  Moryń  2 dan  2013  Kraków
 127.   Kowalczyk Sylwester  Siechnice  2 dan  2019  Kraków
 128.   Kuba Andrzej  Katowice  2 dan  1994  Tokio 
 129.   Kurcon Michał  Sanok  2 dan  2020  Kraków
 130.   Kwaśnik Andrzej  Koszalin  2 dan  2018  Kraków
 131.   Lemiesz Zbigniew  Polkowice  2 dan  1999  Krakow 
 132.   Lenicki Wojciech  Gorzów  2 dan  2010  Gorzow
 133.   Lewandowski Mirosław  Torun  2 dan  2016  Warna
 134.   Lisowska Anna  Krakow  2 dan  2018  Kraków
 135.   Liszka Łukasz  Krakow  2 dan  2018  Krakow
 136.   Machcińska Agata  Koszalin  2 dan  2015  Krakow
 137.   Machnik Marek  Ząbkowice  2 dan  2011  Krakow 
 138.   Maśnica Ireneusz  Kraków  2 dan  2020  Kraków
 139.   Mawlichanów Krzysztof  Kraków  2 dan  2019  Kraków
 140.   Miller Marcin  Warszawa  2 dan  2019  Kraków
 141.   Niedźwiedź Marcin  Gdynia  2 dan  2016  Kraków
 142.   Niedziółka Marek  Kraków  2 dan  2004  Heino
 143.   Owczarek Andrzej  Kraków  2 dan  2002  Krakow 
 144.   Pałka Andrzej  Katowice  2 dan  2008  Krakow 
 145.   Pardela Sebastian  Zawiercie  2 dan  2019  Kraków
 146.   Pastuszka Agata  Kobierzyce  2 dan  2003  Kraków
 147.   Pastuszka Jacek  Kobierzyce  2 dan  2002  Krakow 
 148.   Pękala Robert  Koszalin  2 dan  2000  Krakow 
 149.   Pender Sebastian  Kraków  2 dan  2007  Kraków
 150.   Piesik Tomasz  Szczecinek  2 dan  2014  Kraków
 151.   Piotrowski Jan  Lublin  2 dan  1987  Krakow 
 152.   Pniewski Wawrzyniec  Mińsk Mazowiecki  2 dan  2018  Kraków
 153.   Regent Katarzyna  Koszalin  2 dan  2019  Kraków
 154.   Rejterada Wojciech  Olecko  2 dan  2007  Kraków
 155.   Sawicki Piotr  Białystok  2 dan  2009  Warna
 156.   Sękiewicz Łukasz  Skała  2 dan  2018  Kraków
 157.   Semik Ryszard  Lubin  2 dan  2014  Krakow 
 158.   Solarski Maciej  Irlandia  2 dan  2016  Krakow
 159.   Solniczek Robert  Koszalin  2 dan  2013  Krakow
 160.   Supeł Zbigniew  Jastrzębie Zdrój  2 dan  2015  Krakow
 161.   Sypień Patryk  Wrocław  2 dan  2017  Lublin
 162.   Szuber Leszek  Siechnice  2 dan  2013  Kraków
 163.   Szyngiel Marek  Jastrzebie Zdroj  2 dan  2019  Krakow
 164.   Trochonowicz Zenon  Katowice  2 dan  2005  Kraków
 165.   Ujma Rafał  Radomsko  2 dan  2012  Krakow
 166.   Wajgelt Beata  Sieradz  2 dan  2015  Kraków
 167.   Warzecha Wiesław  Częstochowa  2 dan  1998  Krakow 
 168.   Wójcik Jerzy  Tomaszów Lubelski  2 dan  2010  Kraków
 169.   Wójcik Mateusz  Kraków  2 dan  2009  Kraków
 170.   Wohn Tadeusz  Katowice  2 dan  2011  Krakow 
 171.   Wojciechowski Jerzy  Bytom  2 dan  2004  Kraków
 172.   Wywiał Marek  Dąbrowa Górnicza  2 dan  2018  Kraków
 173.   Zachara Joanna  Tarnów  2 dan  2016  Kraków
 174.   Zakrzewski Waldemar  Szczecinek  2 dan  2015  Kraków
 175.   Zębala Ewa  Gliwice  2 dan  1987  Papendal 
 176.   Zgrzebniak Leszek  Bytom  2 dan  1993  Krakow 
 177.   Zima Jan  Gorlice  2 dan  2011  Kraków
 178.   Abdoul Romaric  Bydgoszcz  1 dan  2019  Kraków
 179.   Andrzej Ciesielski  Zielona Góra  1 dan  2012  Krakow
 180.   Antczak Jacek  Świnoujście  1 dan  2011  Kraków
 181.   Antoniuk Marek  Świnoujście  1 dan  2015  Kraków
 182.   Babiś Edward  Gorlice  1 dan  2008  Kraków
 183.   Bachorski Tomasz  Wodzisław  1 dan  2019  Kraków
 184.   Balicki Paweł  Wieliczka  1 dan  2020  Kraków
 185.   Bańka Dariusz  Stalowa Wola  1 dan  2007  Kraków
 186.   Banaś Marian  Kraków  1 dan  2013  Kraków
 187.   Banasik Piotr  Koszalin  1 dan  2003  Kraków
 188.   Bartnicki Bohdan  Kraków  1 dan  2001  Krakow 
 189.   Bauer Adam  Koszalin  1 dan  2015  Kraków
 190.   Białas Piotr  Kraków  1 dan  1993  Krakow 
 191.   Bieniek Włodzimierz  Dąbrowa G.  1 dan  1985  Krakow 
 192.   Biniaszewski Tomasz  Radom  1 dan  2000  Krakow 
 193.   Biszczak Paweł  Legnica  1 dan  2008  Kraków
 194.   Blicharski Michał  Nowa Sól  1 dan  2015  Kraków
 195.   Bodzioch Mariusz  Krosno  1 dan  2003  Kraków
 196.   Bolenbach Jarosław  Tarnobrzeg  1 dan  2007  Kraków
 197.   Boretti Jerzy  Łódż  1 dan  1985  Krakow 
 198.   Boruta Mariusz  Sanok  1 dan  2000  Krakow 
 199.   Brucki Grzegorz  Bibice  1 dan  2017  Kraków
 200.   Brzóska Florentyna  Ząbkowice  1 dan  2010  Krakow
 201.   Brzóska Hortensja  Ząbkowice  1 dan  2010  Krakow
 202.   Buczyński Adam  Krosno  1 dan  2008  Kraków
 203.   Buhl Łukasz  Tarnów  1 dan  2016  Kraków
 204.   Buksztynowicz Karol  Gorzów Wlk.  1 dan  2004  Kraków
 205.   Chmura Marek  Złocieniec  1 dan  2011  Kraków
 206.   Chocholski Jerzy  Skoczów  1 dan  2019  Kraków
 207.   Choiński Wojciech  Płock  1 dan  2007  Krakow
 208.   Chojnacki Paweł  Ostrołęka  1 dan  2007  Krakow
 209.   Cholewa Jarosław  Kraków  1 dan  2019  Kraków
 210.   Cichy Łukasz  Postomino  1 dan  2014  Krakow
 211.   Cielepa Mariusz  Zielona Góra  1 dan  2007  Kraków
 212.   Cieszun Dariusz  Wrocław  1 dan  2019  Kraków
 213.   Cipora Jan  Ustrzyki Dolne  1 dan  1997  Krakow 
 214.   Comski Robert  Wrocław  1 dan  2000  Krakow 
 215.   Czarnecki Andrzej  Nowa Sól  1 dan  2015  Kraków
 216.   Czarnota Jacek  Radom  1 dan  1993  Krakow 
 217.   Czech Zbigniew  Nowa Sól  1 dan  2013  Kraków
 218.   Czechowska Monika  Krakow  1 dan  2009  Krakow
 219.   Dębiec Piotr  Żywiec  1 dan  2011  Kraków
 220.   Dereszewski Bogusław  Grajewo  1 dan  2019  Kraków
 221.   Derlatko Sławomir  Lubin  1 dan  2003  Kraków
 222.   Dewalski Tomasz  Siemianowice  1 dan  2008  Kraków
 223.   Długołęcki Jarosław  Radomsko  1 dan  2014  Krakow
 224.   Drewniak Oskar  Kraków  1 dan  2020  Kraków
 225.   Drgas Andrzej  Zielona Góra  1 dan  2007  Kraków
 226.   Duda Paulina  Żywiec  1 dan  2020  Kraków
 227.   Dusiło Krzysztof  Jarosław  1 dan  2006  Kraków
 228.   Dusza Ryszard  Zabrze  1 dan  2009  Kraków
 229.   Dwernicki Andrzej  Gdynia  1 dan  2019  Kraków
 230.   Dziadko Sławomir  Bydgoszcz  1 dan  2002  Krakow 
 231.   Dziadosz Jarosław  Jasło  1 dan  2009  Krakow
 232.   Dziedzic Michał  Wrocław  1 dan  2002  Krakow 
 233.   Dziedzic Robert  Limanowa  1 dan  2011  Kraków
 234.   Dzierżanowski Kajetan  Warszawa  1 dan  2009  Kraków
 235.   Ejsmont Mirosław  Białystok  1 dan  2009  Kraków
 236.   Faber Adam  Ustrzyki Dolne  1 dan  2012  Kraków
 237.   Farat Bożena  Mielec  1 dan  1997  Krakow 
 238.   Farat Sławomir  Mielec  1 dan  2000  Krakow 
 239.   Ferek Daniel  Wodzisław  1 dan  2020  Kraków
 240.   Filipek Wojciech  Gliwice  1 dan  2007  Kraków
 241.   Fruba Katarzyna  Mińsk Mazowiecki  1 dan  2019  Kraków
 242.   Ful Andrzej  Strzelce Opolskie  1 dan  2002  Krakow 
 243.   Fulbiszewski Marek  Krakow  1 dan  2016  Krakow
 244.   Futyma Zbigniew  Koszalin  1 dan  2011  Kraków
 245.   Gacoń Jacek  Kraków  1 dan  2007  Kraków
 246.   Galant Paweł  Mińsk Mazowiecki  1 dan  2014  Krakow
 247.   Galus Ryszard  Wałbrzych  1 dan  1996  Krakow 
 248.   Garbacz Mateusz  Warszawa  1 dan  2005  Kraków
 249.   Górniak Paweł  Sanok  1 dan  2015  Kraków
 250.   Gąska Tomasz  Szczytno  1 dan  2009  Kraków
 251.   Gerent Mariusz  Sanok  1 dan  2009  Kraków
 252.   Gładczak Jan  Ruda Śląska  1 dan  1999  Krakow 
 253.   Głąbowski Roman  Szczytno  1 dan  1994  Krakow 
 254.   Głowacki Tomasz  Katowice  1 dan  2002  Krakow 
 255.   Głuchowski Wojciech  Biała Podlaska  1 dan  2003  Kraków
 256.   Gnybek Jacek  Gorzów Wielkopolski  1 dan  2005  Kraków
 257.   Golonka Marek  Limanowa  1 dan  1996  Krakow 
 258.   Gołąb Mariusz  Katowice  1 dan  2008  Kraków
 259.   Gołąbek Zbigniew  Częstochowa  1 dan  1993  Kraków 
 260.   Gonet Radosław  Krosno  1 dan  2004  Kraków
 261.   Grabarczyk Piotr  Lublin  1 dan  2008  Kraków
 262.   Graca Rafał  Giżycko  1 dan  2009  Kraków
 263.   Grech Jerzy  Raciburz  1 dan  2016  Kraków
 264.   Grobelski Radosław  Leszno  1 dan  2009  Kraków
 265.   Grochowski Marcin  Koszalin  1 dan  2008  Krakow
 266.   Grodowski Krystian  Świdnica  1 dan  2005  Kraków
 267.   Grucel Tomasz  Kraków  1 dan  2001  Krakow 
 268.   Grzech Andrzej  Racibórz  1 dan  2002  Krakow 
 269.   Grzegórzko Marcin  Tarnów  1 dan  2002  Krakow 
 270.   Grzegorz Fabrycki  Grajewo  1 dan  2012  Krakow
 271.   Grzenik Katarzyna  Rybnik  1 dan  2020  Kraków
 272.   Grzeszczuk Marcin  Nowy Sącz  1 dan  2012  Krakow
 273.   Grzwaczewska Justyna  Lipno  1 dan  2008  Kraków
 274.   Grzyb Maciej  Sosnowiec  1 dan  2008  Kraków
 275.   Grzymek Jakub  Bibice  1 dan  2020  Kraków
 276.   Gut Jan  Stalowa Wola  1 dan  1994  Krakow 
 277.   Guzik Iwona  Radom  1 dan  2016  Kraków
 278.   Gzella Ireneusz  Wodzislaw  1 dan  2016  Kraków
 279.   Habraszka Dobrosława  Tarnowskie Góry  1 dan  2008  Kraków
 280.   Hajdus Eugeniusz  Olesno  1 dan  2007  Kraków
 281.   Horna Andrzej  Kielce  1 dan  2008  Kraków
 282.   Hyleński Tomasz  Sanok  1 dan  2020  Kraków
 283.   Ilczuk Magdalena  Świnoujście  1 dan  2011  Kraków
 284.   Iwański Robert  Wrocław  1 dan  2009  Kraków
 285.   Jacek Noga  Krakow  1 dan  2012  Krakow
 286.   Janczak Anna  Czerwień  1 dan  2019  Kraków
 287.   Janczak Krzysztof  Włocławek  1 dan  2008  Krakow
 288.   Jankowski Bogusław  Warszawa  1 dan  2004  Kraków
 289.   Jankowski Jarosław  Kielce  1 dan  2008  Kraków
 290.   Janowski Tomasz  Kielce  1 dan  2004  Kraków
 291.   Jarczyński Dariusz  Dąbrowa Górnicza  1 dan  2020  Kraków
 292.   Jarosław Macek  Bukowno  1 dan  2012  Krakow
 293.   Jaroszewicz Bogdan  Białowieża  1 dan  1996  Krakow 
 294.   Jaruszewski Robert  Bydgoszcz  1 dan  2019  Kraków
 295.   Jarzyna Adam  Olsztyn  1 dan  2006  Krakow
 296.   Jasińska Anna  Kraków  1 dan  2007  Kraków
 297.   Jóźkiewicz Grzegorz  Zakopane  1 dan  2007  Krakow
 298.   Jednacz Sławomir  Stalowa Wola  1 dan  2005  Kraków
 299.   Jelak Grzegorz  Jarocin  1 dan  2008  Kraków
 300.   Jeńć Bogusław  Przeworsk  1 dan  2009  Kraków
 301.   Juszczak Przemysław  Limanowa  1 dan  2019  Kraków
 302.   Kaczkowski Andrzej  Legnica  1 dan  1996  Krakow 
 303.   Kaczmarek Sławomir  Gorzów Wlk.  1 dan  2004  Kraków
 304.   Kalinowski Rafal  Racibórz  1 dan  2019  Kraków
 305.   Kamil Kołodziejczyk  Sieradz  1 dan  2012  Krakow
 306.   Kamionka Jerzy  Wieliczka  1 dan  2016  Kraków
 307.   Kania Sylwester  Wieliczka  1 dan  2016  Kraków
 308.   Karpuk Dariusz  Ustka  1 dan  2014  Krakow
 309.   Kasaraba Jan  Głubczyce  1 dan  2000  Krakow 
 310.   Kędzierski Mariusz  Limanowa  1 dan  2003  Kraków
 311.   Kęska Stanisław  Nowy Tomyśl  1 dan  1999  Krakow 
 312.   Kielian Iwona  Tarnów Opolski  1 dan  2014  Krakow
 313.   Kijas Maja  Wrocław  1 dan  2006  Kraków
 314.   Kikiel Paweł  Koszalin  1 dan  2013  Kraków
 315.   Kindlarski Jan  Sanok  1 dan  1996  Krakow 
 316.   Kisiel Krzysztof  Szczecinek  1 dan  2019  Kraków
 317.   Kisiel Tomasz  Lublin  1 dan  2007  Krakow
 318.   Kleczkowski Tomasz  Lublin  1 dan  2009  Kraków
 319.   Klejnot Grzegorz  Dabrowa Górnicza  1 dan  2015  Kraków
 320.   Klimowicz Fabian  Ząbkowice Sląskie  1 dan  2007  Kraków
 321.   Klusek Grzegorz  Kielce  1 dan  2008  Kraków
 322.   Kłosiński Jakub  Wrocław  1 dan  2008  Kraków
 323.   Kogut Tomasz  Hamburg  1 dan  2020  kraków
 324.   Kolasa Franciszek  Nowy Targ  1 dan  1999  Krakow 
 325.   Kopala Henryk  Chorzów  1 dan  2009  Kraków
 326.   Kopczyński Marcin  Rawa Mazowiecka  1 dan  2006  Kraków
 327.   Kosowski Marek  Toruń  1 dan  2000  Krakow 
 328.   Koszyk Czesław  Dębica  1 dan  1995  Krakow 
 329.   Kotlarski Krzysztof  Sieradz  1 dan  2019  Kraków
 330.   Kowalewski Marek  Olecko  1 dan  1999  Krakow 
 331.   Kowalski Krzysztof  Przasnysz  1 dan  1993  Krakow 
 332.   Kowalski Ryszard  Słupsk  1 dan  2011  Kraków
 333.   Kozłowski Piotr  Mragowo  1 dan  2005  Kraków
 334.   Kozub Sylwia  Kraków  1 dan  2007  Kraków
 335.   Kozyrski Marek  Siechnice  1 dan  2019  Kraków
 336.   Krauzy Henryk  Rybnik  1 dan  2020  Kraków
 337.   Krawczyk Edward  Nowy Sącz  1 dan  2011  Kraków
 338.   Krawontka Łukasz  Nowy Sącz  1 dan  2004  Kraków
 339.   Król Jarosław  Knurów  1 dan  1996  Krakow 
 340.   Kruk Tomasz  Kraków  1 dan  2020  Kraków
 341.   Kruszona Robert  Cieszyn  1 dan  2014  Krakow
 342.   Krzywelski Krzysztof  Strzelce Opolskie  1 dan  2004  Kraków
 343.   Kubica Bogdan  Cieszyn  1 dan  1980  Krakow 
 344.   Kubicki Rafał  Chorzów  1 dan  2008  Kraków
 345.   Kubuśka Marek  Kraków  1 dan  1996  Krakow 
 346.   Kukliński Krzysztof  Wejherowo  1 dan  2020  Kraków
 347.   Latko Michał  Warszawa  1 dan  2005  Kraków
 348.   Lech Krzysztof  Jasło  1 dan  2006  Kraków
 349.   Lewandowska Barbara  Bukowno  1 dan  1998  Krakow 
 350.   Lipka Jacek  Bytom  1 dan  2011  Kraków
 351.   Lis Marcin  Bukowno  1 dan  2019  Kraków
 352.   Lisiecki Dominik  Siechnice  1 dan  2014  Krakow
 353.   Lisowski Marek  Białystok  1 dan  1996  Krakow 
 354.   Łaba Julian  Bytom  1 dan  2004  Kraków
 355.   Łagodziński Janusz  Siechnice  1 dan  2014  Krakow
 356.   Łamako Dariusz  Koszalin  1 dan  2011  Kraków
 357.   Łukasz Guzik  Radom  1 dan  2012  Krakow
 358.   Macek Maciej  Przemyśl  1 dan  2019  Kraków
 359.   Machnik Marek  Ząbkowice Śląskie  1 dan  2011  Kraków
 360.   Madej Marek  Zielona Góra  1 dan  2013  Kraków
 361.   Madeja Mariusz  Tarnow  1 dan  2006  Kraków
 362.   Madera Dariusz  Koszalin  1 dan  2015  Kraków
 363.   Malinowski Dariusz  Bydgoszcz  1 dan  2019  Kraków
 364.   Małek Mirosław  Katowice  1 dan  2005  Kraków
 365.   Małys Mariusz  Zamość  1 dan  2008  Kraków
 366.   Maniakowski Dariusz  Bydgoszcz  1 dan  1994  Krakow 
 367.   Marcin Grzeszczuk  Nowy Sącz  1 dan  2012  Krakow
 368.   Marcinkowski Michał  Gdynia  1 dan  2002  Krakow 
 369.   Martinow Michał  Sieradz  1 dan  2020  Kraków
 370.   Maskiewicz Wojciech  Rzeszów  1 dan  1994  Krakow 
 371.   Matloch Andrzej  Jastrzebie  1 dan  2009  Kraków
 372.   Maturski Tomasz  Katowice  1 dan  2008  Krakow
 373.   Matuszewski Przemysław  Skierniewice  1 dan  2009  Krakow
 374.   Mazur Jacek  Kraków  1 dan  2005  Kraków
 375.   Mazur Marek  Koszalin  1 dan  2015  Kraków
 376.   Michalak Jacek  Bytom  1 dan  1994  Krakow 
 377.   Michalczuk Dominik  Lublin  1 dan  2009  Kraków
 378.   Michał Dróżdż  Jastrzębie Zdrój  1 dan  2012  Krakow
 379.   Michaś Piotr  Koszalin  1 dan  2011  Kraków
 380.   Michałek Marek  Lublin  1 dan  2000  Krakow 
 381.   Michna Mirosław  Racibórz  1 dan  2020  Kraków
 382.   Mikoda Paweł  Kraków  1 dan  2007  Kraków
 383.   Mirecki Robert  Wrocław  1 dan  1999  Krakow 
 384.   Mitoraj Grzegorz  Jasło  1 dan  1997  Krakow 
 385.   Mlonek Waldemar  Koszalin  1 dan  2015  Kraków
 386.   Morgun Gienadij  Kraków  1 dan  1998  Krakow 
 387.   Mrozowski Kamil  Zielona Góra  1 dan  2019  Kraków
 388.   Musialski Janusz  Katowice  1 dan  1996  Krakow 
 389.   Musierowicz Robert  ŁódŹ  1 dan  2004  Kraków
 390.   Namielski Mariusz  Zgorzelec  1 dan  2002  Krakow 
 391.   Nędza Rafał  Zakopane  1 dan  2008  Krakow
 392.   Nester Lesław  Sanok  1 dan  2014  Krakow
 393.   Niewiadomski Jarosław  Gorzów Wlk.  1 dan  2004  Kraków
 394.   Nikiel Michał  Siechnice  1 dan  2015  Kraków
 395.   Niżnik Dariusz  Kraków  1 dan  2013  Kraków
 396.   Nowak Marcin  Mielno  1 dan  2015  Kraków
 397.   Ociepka Radosław  Gliwice  1 dan  2008  Krakow
 398.   Olejnik Krzysztof  Nowa Sól  1 dan  2013  Kraków
 399.   Olszak Mariusz  Lublin  1 dan  2008  Kraków
 400.   Olszewski Józef  Nysa  1 dan  1987  Krakow 
 401.   Olszowski Marek  Nowy Sącz  1 dan  2019  Kraków
 402.   Orlik Witold  Krakow  1 dan  2020  Kraków
 403.   Orzechowski Jakub  Stalowa Wola  1 dan  2008  Krakow
 404.   Ostrowski Krzysztof  Gorzyce  1 dan  2001  Krakow 
 405.   Owczarek Mariola  Jaworzno  1 dan  2001  Krakow 
 406.   Pabiś Aleksander  Kraków  1 dan  1999  Krakow 
 407.   Palmowski Szczepan  Świdnica  1 dan  2009  Kraków
 408.   Paradecki Zbigniew  Katowice  1 dan  2008  Kraków
 409.   Pasterny Andrzej  Cieszyn  1 dan  2019  Kraków
 410.   Pawelec Piotr  Sieradz  1 dan  2011  Kraków
 411.   Pawlikowski Piotr  Kielce  1 dan  1996  Krakow 
 412.   Pawłowicz Wojciech  Złocieniec  1 dan  2011  Krakow
 413.   Pawłowski Bernard  Lubin  1 dan  2015  Kraków
 414.   Piątek Andrzej  Wadowice  1 dan  1994  Krakow 
 415.   Piątek Michał  Katowice  1 dan  2003  Kraków
 416.   Piątkowski Jakub  Sieradz  1 dan  2006  Krakow
 417.   Pieczara Anna  Gliwice  1 dan  2008  Krakow
 418.   Pieczara Edward  Gliwice  1 dan  2003  Kraków
 419.   Pietraszka Ireneusz  OLsztyn  1 dan  2008  Krakow
 420.   Pietrzyk Sławomir  Kielce  1 dan  2008  Kraków
 421.   Piorunik Tadeusz  Ustrzyki Dolne  1 dan  2012  Krakow
 422.   Piotr Pawelec  Sieradz  1 dan  2012  Krakow
 423.   Plewka Bogusław  Lubliniec  1 dan  1994  Krakow 
 424.   Płaszczyńska Emilia  Ostrołęka  1 dan  2008  Krakow
 425.   Płaszczyńska Karina  Kielce  1 dan  2007  Kraków
 426.   Płatek Rafał  Kielce  1 dan  2000  Krakow 
 427.   Płóciennik Andrzej  Bydgoszcz  1 dan  2020  Kraków
 428.   Pojda Marek  Chorzów  1 dan  2009  Kraków
 429.   Polański Jarosław  Świnoujście  1 dan  2015  Kraków
 430.   Polewiak Piotr  Chrzanów  1 dan  1997  Krakow 
 431.   Popardowski Robert    1 dan  2018  
 432.   Poznański Jerzy  Wrocław  1 dan  1992  Krakow - zmarł
 433.   Przybylski Jacek  Gorlice  1 dan  2005  Kraków
 434.   Przybyła Adam  Krosno  1 dan  2004  Kraków
 435.   Przystasz Tomasz  Ząbkowice Śląskie  1 dan  2016  Kraków
 436.   Psota Danuta  Wodzisław  1 dan  2019  Kraków
 437.   Ptak Leszek  Jasło  1 dan  2008  Kraków
 438.   Radomska Ewelina  Kraków  1 dan  2019  Kraków
 439.   Radwański Jerzy  Jasło  1 dan  2006  Kraków
 440.   Radziusz Ryszard  Szczecin  1 dan  2016  Kraków
 441.   Rak Michał  Warszawa  1 dan  2011  Kraków
 442.   Robert Dąbrowski  Jastrzębie Zdrój  1 dan  2012  Krakow
 443.   Rogacz Łukasz  Dąbrowa Górnicza  1 dan  2005  Kraków
 444.   Rosowska Tamara  Koszalin  1 dan  1996  Krakow 
 445.   Rostkowska Sylwia  Radom  1 dan  2002  Krakow 
 446.   Rudziński Dariusz  Bydgoszcz  1 dan  2002  Krakow
 447.   Rybicki Andrzej  Kraków  1 dan  2013  Kraków
 448.   Ryszard Koprjaniuk  Jastrzębie Zdrój  1 dan  2012  Krakow
 449.   Sawicki Marek  Warszawa  1 dan  2009  Kraków
 450.   Sciślicki Radosław  Dąbrowa Górnicza  1 dan  2011  Kraków
 451.   Scislicki Jarosław  Dabrowa Górnicza  1 dan  2011  Kraków
 452.   Seredyński Roman  Gliwice  1 dan  2000  Krakow 
 453.   Sieczka Arkadiusz  Sieradz  1 dan  2005  Kraków
 454.   Sieczka Mariusz  Sieradz  1 dan  2003  Kraków
 455.   Sielczak Angelika  Lipno  1 dan  2019  Kraków
 456.   Sielicka Agnieszka  Wołów  1 dan  2013  Kraków
 457.   Siemczyk Józef  Zamość  1 dan  2008  Krakow
 458.   Sietko-Sierkiewicz Władysław  Świnoujście  1 dan  2016  Kraków
 459.   Sikorski Stanisław  Radom  1 dan  1985  Krakow 
 460.   Siuciak Witold  Sanok  1 dan  1995  Krakow 
 461.   Slędak Damian  Koszalin  1 dan  2016  Kraków
 462.   Sławomir Kieres  Bukowno  1 dan  2012  Krakow
 463.   Smółka damian  Rybnik  1 dan  2011  Kraków
 464.   Soczawa Artur  Jastrzębie Zdrój  1 dan  2019  Kraków
 465.   Soliwoda Anna  Polkowice  1 dan  2000  Krakow 
 466.   Sosnowski Leszek  Kraków  1 dan  2019  Kraków
 467.   Spałka Janusz  Koszalin  1 dan  2015  Kraków
 468.   Stanisławski Jarosław  Skierniewice  1 dan  2009  Kraków
 469.   Stark Monika  Sosnowiec  1 dan  1998  Krakow 
 470.   Stasiak Lubomir  Tarnowskie Góry  1 dan  2002  Kraków
 471.   Stecki Artur  Kraków  1 dan  2000  Krakow 
 472.   Stefański Rafał  Bydgoszcz  1 dan  2014  Krakow
 473.   Stelmach Jacek  Włocławek  1 dan  2004  Kraków
 474.   Stempski Rafał  Wrocław  1 dan  1997  Krakow 
 475.   Stolarek Konrad  Łódź  1 dan  2008  Kraków
 476.   Strój Krzysztof  Bukowno  1 dan  2015  Kraków
 477.   Strefner Piotr  Warszawa  1 dan  2009  Kraków
 478.   Surdyk Aneta  Zielona Góra  1 dan  2007  Kraków
 479.   Surniak Wojciech  Przeworsk  1 dan  1998  Kraków 
 480.   Surowaniec Henryk  Stalowa Wola  1 dan  1999  Krakow 
 481.   Swatek Grzegorz  Kielce  1 dan  2007  Kraków
 482.   Swider Sylwester  Nowa Sól  1 dan  2000  Kraków 
 483.   Swiderski Jerzy  Rzeszów  1 dan  1985  Kraków 
 484.   Swiercz Renata  Kobierzyce  1 dan  2003  Kraków
 485.   Synoradzki Jacek  Częstochowa  1 dan  1993   Kraków
 486.   Syrnicki Dariusz  Łomża  1 dan  2005  Kraków
 487.   Szczucki Krzysztof  Gliwice  1 dan  1995  Krakow 
 488.   Szela Adam  Dębica  1 dan  2007  Kraków
 489.   Szewczyk Karol  Lublin  1 dan  2008  Krakow
 490.   Szir Arkadiusz  Wołów  1 dan  2009  Kraków
 491.   Szmurło Leszek  Wieliczka  1 dan  2020  Kraków
 492.   Sznyder Wojciech  Gliwice  1 dan  2002  Kraków 
 493.   Szuber Leszek  Siechnice  1 dan  2007  Kraków
 494.   Szumski Grzegorz  Tarnowskie Góry  1 dan  1996  Kraków 
 495.   Szwed Mariusz  Lublin  1 dan  2008  Kraków
 496.   Szymański Jacek  Przemyśl  1 dan  1999  Kraków 
 497.   Szymborski Sylwester  Warszawa  1 dan  2009  Kraków
 498.   Tarasiewicz Michał  Tarnowskie Góry  1 dan  2002  Krakow 
 499.   Tarnowski Mieczysław  Kraków  1 dan  1998  Kraków 
 500.   Tomiałowicz Marek  Wrocław  1 dan  2008  Krakow
 501.   Tracz Adam  Szczecin  1 dan  2019  Kraków
 502.   Tymczuk Paweł  Zamość  1 dan  2008  Kraków
 503.   Tyzo Bartłomiej  Lublin  1 dan  2005  Kraków
 504.   Uzar Antoni  Bukowno  1 dan  2013  Kraków
 505.   Wajgelt Ida  Sieradz  1 dan  2020  Kraków
 506.   Wajgelt Iga  Sieradz  1 dan  2015  Kraków
 507.   Walczak Grzegorz  Lublin  1 dan  2004  Kraków
 508.   Walczak Maciej  Zielona Góra  1 dan  2011  Kraków
 509.   Waldemar Zakrzewski  Szczecinek  1 dan  2012  Krakow
 510.   Wardacki Grzegorz  Grudziądz  1 dan  2007  Kraków
 511.   Wasilewska Agnieszka  Nowa Sól  1 dan  2020  Kraków
 512.   Wójcicki Zbigniew  Brok  1 dan  2008  Kraków
 513.   Wójcik Andrzej  Zawiercie  1 dan  2003  Kraków
 514.   Wójcik Arkadiusz  Kraków  1 dan  2008  Kraków
 515.   Wójcik Jerzy  Kraków  1 dan  1976  Krakow - zmarł
 516.   Wójcik Magdalena  Katowice  1 dan  2009  Kraków
 517.   Wdowiak Janusz  Tarnów  1 dan  2007  Kraków
 518.   Wdowicz Wojciech  Tarnobrzeg  1 dan  2002  Krakow 
 519.   Wiatrowski Maciej  Siechnice  1 dan  2008  Kraków
 520.   Wielgosik Andrzej  Lubin  1 dan  2014  Krakow
 521.   Wiendlocha Tomasz  Olesno  1 dan  2008  Krakow
 522.   Wilcz Sławomir  Bydgoszcz  1 dan  2019  Kraków
 523.   Wiśniewski Janusz  Łańcut  1 dan  2003  Kraków
 524.   Winiarski Wojciech  Chrzanów  1 dan  2004  Kraków
 525.   Winkler Tomasz  Katowice  1 dan  2008  Kraków
 526.   Witek Dariusz  Katowice  1 dan  2002  Krakow 
 527.   Witukiewicz Kordian  Lądek Zdrój  1 dan  2020  Kraków
 528.   Wizor Michał  Koszalin  1 dan  1996  Krakow 
 529.   Wnuk Norbert  Zawiercie  1 dan  2013  Kraków
 530.   Wodka Janusz  Kraków  1 dan  1994  Kraków - zmarł
 531.   Wokal Lech  Krakow  1 dan  2015  Kraków
 532.   Woźniak Krzysztof  Łódź  1 dan  2004  Kraków
 533.   Wołczyk Maciej  Jelenia Góra  1 dan  2002  Krakow 
 534.   Wudarski Arkadiusz  Częstochowa  1 dan  1994  Krakow
 535.   Wywiał Marek  Dąbrowa Górnicza  1 dan  2011  Kraków
 536.   Zacharski Andrzej  Kraków  1 dan  2000  Krakow
 537.   Zachwieja Krzysztof  Legnica  1 dan  2001  Krakow 
 538.   Załuski Waldemar  Lądek Zdrój  1 dan  2013  Kraków
 539.   Zawada Andrzej  Ciechanów  1 dan  2005  Kraków
 540.   Zgnilec Anna  Zamość  1 dan  2009  Kraków
 541.   Zięcina Janusz  Wieliczka  1 dan  2016  Kraków
 542.   Zieliński Mirosław  Słupsk  1 dan  1985  Krakow 
 543.   Zmora Roman  Gorzów  1 dan  2010  Gorzow
 544.   Zuberek Ewelina  Koszalin  1 dan  2019  Kraków
 545.   Zubowicz Sławomir  Giżycko  1 dan  2009  Kraków
 546.   Zuk Marcin  Zielona Góra  1 dan  2013  Kraków


Prosimy o zgłaszanie błędow na adres: Dla bezpieczeństwa ten adres e-mail został zamieszczony jako plik .gif. Jeśli chcesz wysłać pocztę, musisz go przepisać.


© 1997-2020 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai